Mikrosan Mikroelektronik Sanayi
Komponent tedariği ve toptan satışı, Dizgi-Montaj, Elektronik Kart imalatı alanında hizmet verebilmek için 22 yıllık Sektörel deneyimlerini de temel alarak kurulmuştur. Elektronik sektöründe farklı alanlarda edinilen tecrube ve bilgi birikimi sayesinde müşterilerine doğru ve kaliteli ürün tedariği konusunda her türlü desteği sağlayabilmek adına faaliyetlerine devam etmektedir.

Misyonumuz
İmalatçı ve Üretici müşterilerimizin ihtiyaç duydukları ürünleri, yurt dışından temin ederek, gerekli durumlarda kâr kaygısı gözetmeksizin yurt içinden tedarik ederek, kaliteli ve sürekliliği olan ürünler ile müşterilerine hizmet vermek, müşteri memnuniyetini ön planda tutmak misyonumuz olmuştur.

Vizyonumuz
Elektronik Komponent tedariği konusunda geniş ve kaliteli ürün yelpazesi ile sektöründeki Lider firmalar arasında yer almak Türkiye'de ve Dünya'da gelişmekte olan elektronik sektörüne imalat ve malzeme tedariği konusunda destek vermek, Ar-Ge çalışmalarına ürün tedariği ve danışmanlığı yapmak, her açıdan sektörün daha kaliteli hale gelmesini desteklemek vizyonumuzdur.

 

© Copyright All Rights Reserved. Mikrosan Mikroelektronik 2015

Adres:

Büyükesat Mah. Koza 1 Cad. No:153/8 GOP

Çankaya – ANKARA

 

E-posta : bilgi@mikrosan.com.tr

 

GPS Koordinatları : 39°53'58.2"N 32°52'38.0"E

Tasarım ve Programlama Mikrosan Mikroelektronik